SHITET MAGAZINA + TRUALL NË SHEQ TE MADH , FIER

  • 100.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET MAGAZINA + TRUALL NË SHEQ TE MADH , FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 100.000€

Details

  • Price: 100.000€
  • Size: 2500 m²
  • Type: magazine
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 703 2243

Description

Shitet magazin + truall në qytetin e Fierit në lagjen Sheq i Madh , me një sipërfaqe 2500 m² nga të cilat 1206 m² janë me çertifikat pronësie , dhe 1294 m² janë në proçes legalizimi . Magazina është 576 m² , është e përshtatshme për çdo llojë biznesi . Çmimi i shitjes është 100000 € / total . Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit . +355 69 703 2243 .

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-magazina-truall-ne-sheq-te-madh-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate