SHITET LOKALI TEK MYSLYM SHYRI

  • 365.000€
, Myslym Shyri
shitje

SHITET LOKALI TEK MYSLYM SHYRI

, Myslym Shyri
  • 365.000€

Details

  • Price: 365.000€
  • Size: 146 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet lokali tek Myslym Shyri. Ambienti ka nje siperfaqe 146m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Ambienti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi dhe eshte i pozicionuar ne nje zone shume te frekuentuar.
Pozicioni strategjik ku ndodhet i jep perparesi per te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/property/shitet-lokali-tek-myslym-shyri/

  • Address Myslym Shyri
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate