Shitet Lokal tek Tregu Elektrik

  • 280.000€
, Tregu Elektrik
shitje

Shitet Lokal tek Tregu Elektrik

, Tregu Elektrik
  • 280.000€

Details

  • Price: 280.000€
  • Size: 250 m²
  • Type: Lokal bar-kafe
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet lokal tek Tregu Elektrik, bashke me biznesin, ne nje nga zonat me te pelqyera dhe te frekuentura ne Tiranes.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 250 m2 dhe nje verande te jashtme te madhe te shfrytezueshme.
Ambienti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Posedon te gjitha pajisjet e nevojshme per nje bar funksional.
Lokali ka klientele te rregullt dhe frekuentohet cdo dite. Shitet per arsye emigrimi.
Disponon certifikate pronesie. Cmimi eshte i negociueshem. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…regu-elektrik/

 

  • Address Tregu Elektrik
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate