SHITET LOKAL TEK RRUGA DURRESIT ID-967

 • 100.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET LOKAL TEK RRUGA DURRESIT ID-967

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 54 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET LOKAL TEK RRUGA DURRESIT ID-967

Shitet ambjent biznesi (lokal) te Rruga a Durresit, afer Postes Shqiptare. Ambjenti ndodhet buze rruge dhe ka siperfaqe totale prej 54m2. Lokali eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Shitet i mobiluar ose jo. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

SHITET LOKAL TEK RRUGA DURRESIT

 • Address Rruga e Durrësit, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate