SHITET AMBJENT BIZNESI TEK ”KOMUNA E PARISIT”

 • 230.000€
5 Blloku, Komuna Parisit

Details

 • Price: 230.000€
 • Size: 126 m²
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

SHITET AMBJENT BIZNESI TEK ”KOMUNA E PARISIT”

Shitet Ambjent Biznesi ne kate te 2, tek rr. Komuna e Parisit perballe ish New-Yorkut. Ambjenti ka nje siperfaqe 126 m2, me hyrje indipedente e pavarur nga pallati.
Eshte ne kend dhe ka fasad dopio ku nga njera shikon rrugen. Eshte nje prone joshese dhe investim i sigurt.
Shitet me 1800 euro /m2 . NXITONI. 
CMIMI: 226.000 EURO
INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:
Siperfaqja: 126 m2

Statusi: e re

Qyteti: Tirane

Zona: Rruga Komuna e Parisit

Per me shume informacione klikoni linkun:https://www.merlinimobiliare.com
Tel: 00355 684044520

 • Address Komuna Parisit
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare