Shitet Lokal Super Lux ne Tirane 420m2

, Tirane

Details

  • Size: 420 m²
  • Type: Lokal bar-kafe
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696484888

Description

Shitet Lokal Super Lux ne Tirane 420m2. Prona te tilla eshte shume rralle te gjenden ne Tirane, per vendndodhjen, luxin dhe relaxin qe te ofron ajo zone.

Lokali ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.
Organizohet ne 1 ambjent te madh, 2 dhoma prive, 1 verande shume e madhe.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto ne numrin 0696484888 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…-tirane-420m2/

  • Address Tirane
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate