Shitet, Lokal, Rruga Frosini Plaku, Tiranë. 115,000 € ID: OPP+25651

 • 115.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 60 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355694048799

Features

Description

Shitet, Lokal ( Bar Kafe ) .
Ka një sipërfaqje totale prej 60 m2.
Ka ambient të jashtëm të shfrytëzueshëm.
• Totalisht i investuar.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Lokali është në gjendje pune me xhiro shumë të kënaqshme.
• Lokacion i favorshëm.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +