Shitet, Lokal, Fresku, Tiranë. 500,000 € ID: OPP+23252

 • 500.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, fresku
shitje

Shitet, Lokal, Fresku, Tiranë. 500,000 € ID: OPP+23252

3 Fresku / Linze / Dajt, fresku
 • 500.000€

Details

 • Price: 500.000€
 • Size: 172 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 355692985009

Description

Shitet, Lokal ( Bar Kafe ) .
Lokali ndodhet në zonën e Freskut, buzë rrugës kryesore, në zonë të populluar, në gjendje pune.
Ka një sipërfaqje totale prej 172m2.
Gjithashtu sipërfaqe e jashtme prej 60m2 me lejen përkatëse për shfrytëzim, i mbuluar me tendë elektronike dhe i rrethuar me format xhami.
• Totalisht i investuar dhe dekoruar.
• I arreduar deri në detaje, duke ofruar një ambient tepër të këndshëm.
• Punime gipsi, ndricim i zonuar, i njëtrajtshëm.
• Fasadë dopio – xhami 10m.
• Sistem kondicionimi .
• Kënd lojërash për fëmijët.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Lokali është në gjendje pune me xhiro shumë të kënaqshme.
• Lokacion i favorshëm.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address fresku
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +