SHITET LOKAL BAR-KAFE DHE FAST FOOD TEK RR. ZOGU I PARE AFER TRENIT

 • 216.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacjoni i Trenit Rruga Zogu i Pare
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacjoni i Trenit Rruga Zogu i Pare
 • 216.000€

Details

 • Price: 216.000€
 • Size: 135 m²
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

SHITET Bar-Kafe, Fast Food ne bulevardin Zogu 1 ne krah te Martenitetit. Lokali ndodhet buze rruges kryesore poshte ne katin nen zero dhe ka nje siperfaqe 135 m2. Lokali aktualisht eshte ne pune, dhe ka nje mobilim, orendi e aksesor Luxi… Lokali ndodhet ne rruge me shume levizje, perball fakultetit te Shkencave te natyres, me nje manaxhim te mire ajo ncjer nje xhiro shume te kenaqshme.
Lokali shitet nen Kosto 30%, me  1.600 Euro/m2. SHITET VETEM PER 216.000Euro.

Na kontaktoni sepse eshte nje investim i sigurt.

 • Address Stacjoni i Trenit Rruga Zogu i Pare
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare