SHITET KATI I PARE I NJE VILE PER BANIM OSE BIZNES

 • 200.000€
Rruga Kodra e Diellit

SHITET KATI I PARE I NJE VILE PER BANIM OSE BIZNES

Rruga Kodra e Diellit
 • 200.000€

Details

 • Property ID: 8850
 • Price: 200.000€
 • Property Size: 126 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vile
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

SHITET kati i parë i një vile në cep të rrugës te Eleonora.

150 ml Perball Crystal Center, poshtë Kodrës së Diellit me një sipërfaqe prej 126m2 të organizuar në 4 dhoma dhe 2 tualete me dritare.

Punime ekstra të kushtueshme. Kati i parë gjithashtu ka 150 m2 oborr të rrethuar, gjelberim dhe parkim për 4 vetura.

Duke shfrytëzuar pjerrësinë e tokës, poshtë oborrit me një kosto simbolike, mund të perfitoni të njëjtin hapësirë prej 150 m2 si hapësirë tjetër parkimi, ose magazin.

Kati i parë i vilës është i pavarur me një pozicion përrallor për çdo lloj biznesi.

Në letër është etiketuar Njësi Biznesi …

Ky ambient mund të përdoret edhe për Strehim,

Një mrekulli me ajër të pastër, 100 ml larg është stacioni i autobusëve, i cili në të ardhmen e afërt me urbanizimin e zonës që sapo ka filluar stacioni vjen para deres.

SHITET PER 200,000 EUR (i diskutushem) Kontaktoni me ne për një investim të vlefshëm.

 • Address Kodra Djellit
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare
 • +355684044520

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare