SHITET KATI I  PARË I NJË VILE + AMBIENT BIZNESI TEK BLLOKU I VILAVE NË SELITË

 • 245.000€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
shitje
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • 245.000€

Details

 • Price: 245.000€
 • Size: 196 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

SHITET KATI I  PARË I NJË VILE + AMBIENT BIZNESI TEK BLLOKU I VILAVE NË SELITË

 

Sipërfaqe: 116 m²

Çmimi:245.000 euro

Vendndodhja: Selitë

 

Kati I pare I vilës ka një sipërfaqe prej 116 m2. Eshte i organizuar nga një dhomë ndenje + gatimi , ambienti I ngrënies , 2 dhomat e gjumit, 1 tualet  si dhe një verandë te madhe .Apartamenti është i mobiluar në kushte bashkëkohore. Zona në te cilen ndodhet ofron te gjitha faselitetet e nevojshme për një jetesë sa më të qetë. Banesa është e pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.

 

Ambienti I biznesit ka një sipërfaqe prej 80 m2 organizohet nga një open space dhe 1 tualet. Aktualisht është I dhen me qira me kontratë të rregullt. Dispodonon dokumentacion të rregullt pronësie .

Pronat nuk shiten të ndara

 

Për një informacion më të detajuar kontaktoni:
0697032241

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta