SHITET KARBURANT DHE HOTEL 1.138 M2 MAQELLAR DIBER

 • 650.000€
, Maqellarë, Bashkia Dibër, Dibër County, Northern Albania, 8302, Albania
shitje

SHITET KARBURANT DHE HOTEL 1.138 M2 MAQELLAR DIBER

, Maqellarë, Bashkia Dibër, Dibër County, Northern Albania, 8302, Albania
 • 650.000€

Details

 • Price: 650.000€
 • Size: 1138 m²
 • Type: hotel
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet KARBURANT dhe HOTEL ne Maqellar Diber me siperfaqe trualli 3.800 m2 dhe siperfaqe ndertimi 1138 m2. Ndertimi eshte bashkohor i vitit 2012.
Ndertesa eshte 5 kateshe, plus nje kat nen te podrum i cili eshte i ndertuar pa kollona ne mes me nje siperfaqe 150 m2. Ndertesa ka 10 dhoma hoteli me nje ndertim e siperfaqe dhomash bashkohore.
– Kati i pare perbehet nga keto ambjente: Kafe me siperfaqe 60 60 m2, supermaket me siperfaqe 35 m2 si dhe zyre per karburantin me sip. 6 m2.
-Kati i dyte eshte vazhdim i kafenes me shkall te brendshme si dhe nje dhom hoteli suit me siperfaqe 36 m2.
-kati i trete perbehet nga restoranti prej 170 m2, guzhina dhe dy banja.
-Kati i katert eshte i perbere nga 5 dhoma hoteli.
-Kati i peste eshte perseri hotel me 4 dhoma, dy magazina ne sherbim te hotelit dhe nje ballkon me pamje te bukur. Soleta e hotelit eshte e ndertuar me betonarme ne te cilen jane vendosur dy antena te Vodafonit dhe Albtelekomit me qera. Pjesa mbrapa hotelit ka magazina me sip. 150 m2 ,ambjent per lavazh me sip. 70 m2 dhe parkim i mbuluar me sip. 150 m2.
Furnizimi me energji elektrike eshte 3-fazor, ka edhe gjenerator 30kw. Furnizimi me uje realizohet pa nderprer nga nje pus 100m i thelle. Ngrohja e ambjenteve realizohet me kaldaj me energji elektrike e naft, kurse ngrohja e ujit realizohet me panel djellor.
Objekti eshte me certifikat pronesie e me dokumenta te rregullta. Karburanti dhe hoteli jane aktualisht ne pune me te ardhura te konsiderushme.
SHITET VETEM PER 650.000 EURO ( i diskutushem). Na kontaktoni.

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com
Tel : 355 684044520.

 • Address Maqellar Peshkopi
 • City Peshkopi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare