Shitet kapanon Shkozet, Durres

 • 300.000€
, Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 368 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355694022991

Features

Description

Shitet kapanon në Shkozet, Durrës. Pozicionuar në një zonë mjaft të përshtatshme për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme të biznesit, pasi zona rreth e rrotull është e zhvilluar me biznese.
Kapanoni ka një sipërfaqe trualli prej 368 m2 dhe sipërfaaqe ndërtimi 368 m2. Disponon dhe një zyrë pune.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
FalconMarina
 • FalconMarina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina