Shitet, Kapanon, Ne Autostraden Durres-Tirane 900,000 € (VO24012)

  • 900.000€
, Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona indistruale Marikaj, Marikaj, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
shitje

Shitet, Kapanon, Ne Autostraden Durres-Tirane 900,000 € (VO24012)

, Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona indistruale Marikaj, Marikaj, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
  • 900.000€

Details

  • Price: 900.000€
  • Size: 620 m²
  • Type: magazine
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696044464

Features

Description

Disponojmë kapanon në shitje ne Autostraden Durres-Tirane
Informacion mbi kapanonin:
• Prona total ka sipërfaqe 6300Meter katror
Truall
• Siperfaqe ndertimi:620 m2 per kat
• Lartësia 5m per kat
Cilësi të tjera:
• Hapsira që kapanoni ka, bën të mundur aksesimin e mjeteve me tonazh të lartë .
• Linjë 3fazore
• Ujë dhe Drita 24h.
• Kapanoni është i përshatshëm për një gamë të gjerë biznesesh.
• Cmimi 900000Euro i diskutueshem

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

  • Address Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona indistruale Marikaj, Marikaj, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
  • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FUTUREHOMEVOLLGA
  • FUTUREHOMEVOLLGA