Shitet Kapanon me Sipërfaqe totale 5040 m2

 • 2.000.000€
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada Durrës-Tiranë. Km 5.
shitje

Shitet Kapanon me Sipërfaqe totale 5040 m2

11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada Durrës-Tiranë. Km 5.
 • 2.000.000€

Details

 • Price: 2.000.000€
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355683667888

Description

Shitet Kapanon me Sipërfaqe totale 5040 m2.
I organizuar në 4 kapanone të ndara .
1. Sipërfaqe 1500 m2 me lartësi 10 m, i paisur me vinxh.
2. Sipërfaqe 2000 m2 , lartësia 12m.
3. Sipërfaqe 1000 m2, lartësia 7m.
4. Sipërfaqe 540 m2, lartësia 10m.
Sipërfaqe truall 6000 m2.
Kapanonet Janë ndërtim modern dhe të paisur secili me zyra përkatëse.
Adresa: Autostrada Durrës-Tiranë. Km 5.
Info: +355683667888 .
Çmimi:2 000 000 Euro.

 • Address Autostrada Durrës-Tiranë. Km 5.
 • City Tirane
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings
propertyalbaniarealestate
 • propertyalbaniarealestate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
propertyalbaniarealestate
 • propertyalbaniarealestate