SHITET / JEPET ME QERA NJËSI TREGTARE PRANË PAZARIT TË RI!

 • 220.000€
Rruga Qemal Stafa
qera

SHITET / JEPET ME QERA NJËSI TREGTARE PRANË PAZARIT TË RI!

Rruga Qemal Stafa
 • 220.000€

Details

 • Property ID: 11605
 • Price: 220.000€
 • Property Size: 80 m²
 • Property Type: ambjent biznesi
 • Property Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet / jepet me qera njësi tregtare në rrugën “Qemal Stafa” pranë Pazarit të Ri, tek 9 katëshet.

Zona në të cilën ndodhet pallati, është ndër më të kërkuarat për banim, zhvillim biznesi dhe aktivitete të ndryshme, me levizshmëri të lartë gjatë gjithë ditës.

Njësia është pjesë e një pallati të ri cilësor, ndërtuar vitet e fundit.

Ka një sipërfaqe të  brendshme 80m2 dhe verandë 40m2.

Aktualisht njësia është e pajisur me orendi biznesi, pasi ka shërbyer si bar-kafe për shumë vite.

Njësia mund të përdoret edhe për aktivitete të tjera si laborator, klinikë dentare, farmaci, call center etj.

Jepet me qera si lokal bar-kafe në vlerën 600 euro/muaj. Çmimi i shitjes është i diskutueshëm.

Prona disponon dokumentacion të plotë hipotekor.

Për një vizitë në pronë apo prona të ngjashme kontaktoni 0692033500.

 • Address Rruga Qemal Stafa
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate