SHITET HYRJE 1+1 TEK RANA E HEDHUN

 • 57.000€
, Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
shitje

SHITET HYRJE 1+1 TEK RANA E HEDHUN

, Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • 57.000€

Details

 • Price: 57.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

Shitet hyrje 1+1 tek Rana e Hedhun, Shëngjin.

Hyrja organizohet në 1 sallon+kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet.

Ndodhet në katin e 3-të të një kompleksi të sapo ndërtuar.

Hyrja ka një arredim bashkëkohor.

Çmimi i shitjes është 57.000 euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355694002427

 • Address Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • City Shengjin

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate