SHITET HOTELI 2 KATESH ne Golem

 • 1.300.000€
, E DETIT

Details

 • Price: 1.300.000€
 • Size: 2040 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: hotel
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 695351796

Description

SHITET OBJEKT BIZNESI 2KATESH (HOTEL) ne Golem
-Me nje projekt prej 6 katesh
Objekti ka nje siperfaqe prej 780m2 (ndertesa)
Ndersa siperfaqja totale e truallit eshte 2040 m2.
Kati i pare eshte i paisur me Kuzhine , Restorant ,Holl te madh ,gjithashtu ka edhe Market ansore Hotelit
Kati i 2 ka 20 dhoma te kompletuara.
Hoteli dhe vendi jane te gjitha te paisura me certifikate pronesie dhe me leje ndertimi.
Vendodhja 200 metra larg nga bregdeti 
Jeni te mirepritur dhe te ftuar ta shikoni me nga after per cdo diskutim me te detajshem !
Per cdo interesim kontaktoni ne :
0695509143
 • Address E DETIT
 • City Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
 • Hibrid Lika