SHITET HOTEL + TRUALL NË HIMARË.

  • 800.000€
, Potam (Himarë), Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje

SHITET HOTEL + TRUALL NË HIMARË.

, Potam (Himarë), Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • 800.000€

Details

  • Price: 800.000€
  • Size: 1156 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355693041461

Description

SHITET HOTEL + TRUALL NË HIMARË.
Hoteli organizohet në katër kate, ku kati i parë shërben si lokal. Tre katet e tjera organizohen në: 10 garsoniere, katër hyrje 1+1 dhe një hyrje 2+1. Zotëron vërtetim pronësie dhe ka mjaftueshëm hapësirë për ndërtimin e një pishine.
Prona shitet për 800.000 Euro/total, ndërkohë mund të jepet edhe me qira.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355693041461.

  • Address Potam (Himarë), Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • City Himare

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate