SHITET HOTEL + TRUALL NË FSHATIN LUKOVË, HIMARË

  • 1.800.000€
,

Details

  • Price: 1.800.000€
  • Size: 1500 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje

Description

SHITET HOTEL + TRUALL NË FSHATIN LUKOVË, HIMARË.

Sipërfaqja totale e truallit është 1500 m2 ndërsa siperfaqja e ndërtesës është 1080 m2.

Hoteli është ndërtuar në vitin 2015 dhe organizohet në katër kate të cilat ndahen në: 11 garsoniere + 4 hyrje 2+1 + lokal + pishinë si dhe hapësirë parkimi.

Prona shitet për 1.800.000 Euro/total, ndërkohë mund të jepet edhe me qira.

Hoteli ndodhet afër rrugës nacionale dhe zotëron një pamje mahnitëse nga deti si dhe nga fshati i bukur i Lukovës.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355693041461

Address

  • City Sarande

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Himare
  • DES Himare