SHITET HOTEL + SHTËPI PRIVATE ,VILUN, VELIPOJË

 • 350.000€
, Velipojë, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4020, Albania
shitje

SHITET HOTEL + SHTËPI PRIVATE ,VILUN, VELIPOJË

, Velipojë, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4020, Albania
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 916 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: hotel
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694002428

Description

SHITET HOTEL + SHTËPI PRIVATE ,VILUN, VELIPOJË.

Hoteli ka një sipërfaqe totale prej 916 m2, nga ku 466 m2 janë ndërtese dhe 450 truall.

Kati i parë organizohet në 3 dhoma me tualet secila dhe në katin e dytë janë 4 dhoma me tualet secila.

Te gjitha dhomat janë të mobiluara, të cilat janë përdorur nga pushues gjatë sezonit turistik.

Ngjitur me hotelin, ka dhe një shtëpi të vogël me pak oborr për shitje.

Hoteli dhe shtëpia si ndërtesa disponojnë çertifikata të rregullta pronësie, trualli është akoma në proces të dokumentacionit të rregullt hipotekor.

Çmimi i shitjes eshte 350.000 euro/ total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694002428

 • Address Velipojë, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4020, Albania
 • City Velipoje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate