SHITET HOTEL + RESTORANT NË FIER. LAGJJA “SHEQ I MADH”

 • 350.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET HOTEL + RESTORANT NË FIER. LAGJJA “SHEQ I MADH”

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 211 m²
 • Rooms: 8
 • Type: hotel, Lokal bar-resorant
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355 69 703 2242

Description

Shitet hotel + restorant 2-katësh në pjesën lindore të unazës në Fier, lgj: Sheq i madh. Ka një sipërfaqe totale trualli prej: 211 m² dhe ndërtimi: 137.2 m² për kat. Kati i parë është Bar + Restorant, i mobiluar totalisht dhe arreduar me arkitekt. Kuzhina e restorantit dispononë të gjitha pajisjet sipas standarteve europiane dhe gjithshka funksionale. Kati i dytë hotel me 5 dhoma të arreduara dhe mobiluara sipas shijeve perëndimore dhe bashkëkohore. Taraca e objektit është e shfytëzueshme ose e përshtatshme për kate shtesë. Shitet me çmimin: 350 000 €/total. Për një vizit në pronë ose informacion më të detajuar na kontaktoni ☎ +355 69 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-hotel-restorant-ne-fier-lagjja-sheq-i-madh/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate