SHITET HOTEL NE RRUGEN NACJONALE TIRANE- LEZHE.

 • 430.000€
, Lezh
shitje

SHITET HOTEL NE RRUGEN NACJONALE TIRANE- LEZHE.

, Lezh
 • 430.000€

Details

 • Price: 430.000€
 • Size: 600 m²
 • Type: hotel
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet HOTEL ne rrugen nacjonale Tirane – Lezhe pak metrapara se te vesh ne Lezhe.
Hoteli ka nje siperfaqe 600m2 ndertim me tre kate. Hoteli ka 18 dhoma dhe 20 banjo, ka 100m2 bar-restorant dhe 100 m2 ambjente ndihmse si lavanteri, magazina etj.
Hoteli ka edhe 2.500m2 ambjente parkimi e lulishte. Hoteli ka drita uje te garantuar, depozit gazi dhe gjenerator per prodhim energjie. Hoteli ka edhe vidjo- kamera sigurie, ka nje xhiro biznesi shume te kenaqshme. Hoteli duke qene ne rruge nacjonale ka klient rruge por punon edhe me klientel specifike te mbetur per mire manaxhim te cilesis se sherbimit, gatimit, trajtimit te klienteles etj.
HOTELI SHITET ME OKAZION ME NJE CMIM SHUM TE FAVORSHEM PER  430.000 EURO.

Per me shumeinformacjon kliko ne linkun: http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Lezh
 • City Lezhe

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare