SHITET HOTEL NE PLAZH DURRES ME 44 DHOMA.

 • 1.900.000€
, Qerret, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
shitje
, Qerret, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • 1.900.000€

Details

 • Price: 1.900.000€
 • Size: 2700 m²
 • Rooms: 8
 • Type: hotel
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet Hotel ne Qerret-Kavaj-Durres. Hoteli ka 2700m2 ndertim me 44 dhoma, nga keto 12 dhoma jane suita plus dhe 4 dhoma sherbimi. Hoteli ka 5622 m2 truall me gjelberim.
Kati perdhe eshte i perbere nga nje salle e madhe, guzhine, recepsjon, tualete dhe zyrat per manaxhimin e hotelit etj.
Kati nendhe eshte e perbere me tre nendarje qe mund te perdoren per salle konferencash, magazina, dhe ambjente per personelin. Tre katet e fundit te hotelit jane te gjitha dhoma.
Hoteli eshte i vendosur 50 metra larg rruges dytesore dhe autostrades. Para hotelit ka rreth 2.500m2 lulishte me pem te bukra dekorative, palma, parkime ne sherbim te hotelit, shatervane etj.
Mbrapa hotelit ka 3.000m2 tok qe mund te shfrytezohen per pishina , kende lojrash, ambjente verore etj. Ndertimi eshte shum cilesor dhe me parametra perendimor, antisizmik. Ne sherbim te hotelit jane dy puse uji dhe rezevuar 10.000 litra uje, plus cisterna gazi me 3.000 litra nen toke.
Me pak investime ky hotel mund te kthehet ne nje resort modern me parametra konkuruese te industris turistike.
KY HOTEL MADHESHTOR SHITET VETEM PER 1.900.000 EURO.
TEL: 00355 684044520.

 • Address Qerret, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare