SHITET HOTEL NE GJIRIN E LALZIT

 • 500.000€
, Rruga Gjiri i Lalzit,
shitje

SHITET HOTEL NE GJIRIN E LALZIT

, Rruga Gjiri i Lalzit,
 • 500.000€

Details

 • Price: 500.000€
 • Size: 600 m²
 • Rooms: 8
 • Type: hotel
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

SHITET HOTEL 2 katesh tek Gjiri i Lalzit. siperfaqja totale e ndrtimit e hotelit eshte 600 m2, cdo kate ka 300 m2. Hoteli ka edhe nje siperfaqe truall prej 2.500 m2 me nje gjelberim natyral, hoteli ndodhet ne vije te pare ne bregdet. Kati i pare i hotelit ka 300 m2 dhe eshte i perbere prej Barit, Restorantit , ambjenteve te sherbimit te paisur me te gjitha paisjet dhe aksesoret e nevojshem per te punuar. Edhe kati i dyte ka 300 m2 dhe eshte i perbere nga 9 dhoma me banjo te mobiluara. Trualli prej 2.500 m2 mund te perdoret per kllab veror, pishin, kende lojrash, bar-restorant veror , ka vend para edhe per shezllona.

HOTELI SHITET ME OKAZJON PER 500.000 EURO.

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com
Tel : +355 684044520.

 • Address Rruga Gjiri i Lalzit,
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare