Shitet Hotel luksoz ne afersi te Tegut

 • 650.000€
Ne afersi te Tegut
shitje

Shitet Hotel luksoz ne afersi te Tegut

Ne afersi te Tegut
 • 650.000€

Details

 • Property ID: 15934
 • Price: 650.000€
 • Property Size: 2300 m²
 • Property Type: hotel
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692070788

Description

Shitet Hotel luksoz ne afersi te Tegut. Ka nje siperfaqe trualli 5000 m2 dhe nje siperfaqe ndertimi 520m2.
Hoteli eshte 3 katesh me pishine, restorant, lokal veror, piste lojrash me 3 suita, 9 dhoma sistem chiller.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…ersi-te-tegut/

 • Address Ne afersi te Tegut
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate