SHITET HOTEL 4 KATESH TEK BRYLI TIRANE

 • 650.000€
Bryli Tirane

SHITET HOTEL 4 KATESH TEK BRYLI TIRANE

Bryli Tirane
 • 650.000€

Details

 • Property ID: 29641
 • Price: 650.000€
 • Property Size: 540 m²
 • Property Type: hotel
 • Property Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Tek bryli, brenda unazes Shitet HOTEL me 4 kate, me Ashensore.
Hoteli ka nje siperfaqe ndertimi 540 m2.
Hotel ka punime luksi, me pershtatje per te huajt dhe mobilimi klasiko modern. Fakti qe prenotimet mbi 70 % i ka me te huajt e verteteton mese miri kete
Hoteli eshte i perbere nga 7 dhoma, 3 holle konferencash, ballkone, e nje verand. Hoteli ka edhe disa vende parkimi.
Hoteli eshte aktualisht ne pune me klient te sigurt me prenotime te vazhdueshme
Hoteli SHITET VETEM PER 650.000 EURO. (i diskutueshem)
NA KONTAKTONI PER SQARIME TE METEJSHME faleminderit.
KY HOTEL ESHTE ESKLUZIV VETEM PER AGJENSINE  Merlin Imobiliare.

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com
Tel : 355 684044520.

 • Address Bryli Tirane
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
MerlinImobiliare
 • MerlinImobiliare
 • +355684044520

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
MerlinImobiliare
 • MerlinImobiliare