SHITET HOTEL 1.330 m², 280 M NGA DETI ADRIATIK, GJIRI I LALZIT

  • 1.700.000€
, Lalzit Bay, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje

SHITET HOTEL 1.330 m², 280 M NGA DETI ADRIATIK, GJIRI I LALZIT

, Lalzit Bay, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
  • 1.700.000€

Details

  • Price: 1.700.000€
  • Size: 1330 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

Hotel në shitje, pranë freskisë së Detit Adriatik dhe ajrit të pastër të pishave të gjelbëruara përreth saj. Ndodhet në Gjirin e Lalzit, një ndër pozicionet gjeografike më të mira në gjithë detin Adriatik, me një distancë prej 40 minutash nga Tirana dhe 35 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës.Hoteli ndodhet në një residencë banimi me pak godina përqark, e cila të krijon komoditetin e privatësisë dhe relaksit total. Rezidenca është e rrethuar dhe e siguruar me mirëmbajtje shumë të mirë, infrastrukturë të rregullt dhe të realizuar cdo gjë nga fillimi.Godinat janë ndërtuar në 2015, dhe ofrohen punime shumë cilësore, sistem kapot, sistem ngrohje-ftohje, termoizolim, sistem kamerash + siguri 24 orë, hapsira të gjelbërta me pisha në privatesi, parkim etj. Hoteli në shitje përbëhet nga 2 godina 3-katshe me sipërfaqe totale ndërtimi 1330 m2 (665 m2 secila). Njëra godine ofron 6 apartamente 2+1 me sipërfaqe totale ndertimi 108-112 m2, të cilat janë totalisht të mobiluara. Godina tjetër ofron bar-kafe-restorant dhe 9 suita të mobiluara. Secila suite ka një siperfaqe prej 35 m2 dhoma, të cilat janë të mobiluara shumë mirë.Mundësi shumë e mirë investimi. Me certifikatë pronësie.

Cmimi: 1.700.000 Euro

Email: e.sila@inf-93.com

Per me shum informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-breg…-deti-adriatik

Cel. : *+355696054036‬

  • Address Lalzit Bay, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
  • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
  • Real Estate INF 93