SHITET GODINË TEK RRUGA E BASHAJVE KODËR, KAMËZ.

  • 180.000€
, Rruga "Bashajt", Kodër, Kamëz
shitje

SHITET GODINË TEK RRUGA E BASHAJVE KODËR, KAMËZ.

, Rruga "Bashajt", Kodër, Kamëz
  • 180.000€

Details

  • Price: 180.000€
  • Size: 85 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355695006092

Description

Shitet godinë në rrugën e “Bashajve” Kodër, Kamez.
Sipërfaqja e godinës është 85 m2 .
Godina është e organizuar në 2 kate; në katin e parë ndodhet një ambient biznesi dhe kati i dytë organizohet në 2 apartamente.
Godina posedon dokumentacion të rregullt hipotekor .
Çmimi i pronës është 180000 Euro/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355695006092

  • Address Rruga "Bashajt", Kodër, Kamëz
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate