SHITET GODINE 6 KATESHE E KOMBINUAR ME 350M2 DYQANE.

 • 1.500.000€
, Rruga Adria
shitje

SHITET GODINE 6 KATESHE E KOMBINUAR ME 350M2 DYQANE.

, Rruga Adria
 • 1.500.000€

Details

 • Price: 1.500.000€
 • Size: 1300 m²
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355692125388

Description

Shitet godine 6 kateshe e kombinuar me 350m2 dyqane buze rruges kryesore te qytetit, perballe me portin ku po ndertohet dhe porti i ri i jahteve nder me te medhenjt ne mesdhe.E pershtateshme per aktivitete te ndryshme. 1.5 ml €. +355692125388 .

 • Address Rruga Adria
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Vladimir
 • Vladimir

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Vladimir
 • Vladimir