SHITET GODINË 3 KATËSHE NË RRUGËN “LEFTER TALO”, SARANDË.

 • 550.000€
, Rruga "Lefter Talo", Sarandë
shitje

SHITET GODINË 3 KATËSHE NË RRUGËN “LEFTER TALO”, SARANDË.

, Rruga "Lefter Talo", Sarandë
 • 550.000€

Details

 • Price: 550.000€
 • Size: 111 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: ambjent biznesi, Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697022840

Description

SHITET GODINË 3 KATËSHE NË RRUGËN “LEFTER TALO”, SARANDË.

Godina ka 3 kate, 2 prej të cilëve janë për banim dhe një kat është bar-lokal.

-Kati i parë është bar, me sipërfaqe prej 125 m2, i mobiluar.
-Kati i dytë është i organizuar me 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë + sallon, 2 tualete dhe 3 ballkone.
-Kati i tretë ka 3 dhoma gjumi, 1 kuzhinë + sallon, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Secili kat ka nje sipërfaqe prej 111.2 m2 dhe posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Çmimi për shitje, i godinës së bashku me barin, është 550000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697022840.

 • Address Rruga "Lefter Talo", Sarandë
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate