SHITET GAZONIERE E MOBILUAR TE 5 MAJI,TIRANË.

 • 43.000€
, Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
, Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 43.000€

Details

 • Price: 43.000€
 • Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

SHITET GAZONIERE E MOBILUAR TE 5 MAJI,TIRANË.

Çmimi 43.000 Euro

Vendndodhja: Rruga 5 Maji, Tiranë

Sipërfaqe Neto: 40 m2

Gazonieria është e organizuar në formën e një duplexi,ku në katin e parë është ambienti I ndenjes, ambienti i gatimit,tualeti dhe në katin e dytë dhoma e gjumit.

Organizimi:

1 Sallon + Kuzhinë

1 Dhomë gjumi

1 Tualet

 

Detaje të tjera:

Kati i 1-rë banimi

Ashensor

Me dokumentacion të rregulltë hipotekor

 

Apartamenti aktualisht është me qira 250 euro/muaj.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë në zhvillim vitet e fundit.

 

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë kontaktoni :

+355688000969

 • Address Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta