SHITET GAZONIERE 1+1 NE MYSLYM SHYRI

 • 45.000€
, Myslym Shyri
shitje

SHITET GAZONIERE 1+1 NE MYSLYM SHYRI

, Myslym Shyri
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 45 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Gazoniere ne Rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me siperfaqe totale 45m2.
Organizohet ne nje kuzhine, 1 dhoma gjumi, 1 tualet, si dhe nje verande.
Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…-myslym-shyri/

 • Address Myslym Shyri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate