Shitet Gasoniere ne Kompleksin Mangalem21

 • 30.000€
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet Gasoniere ne Kompleksin Mangalem21

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 30.000€

Details

 • Property ID: 25322
 • Price: 30.000€
 • Property Size: 39 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Apartament garsoniere, me sipërfaqe 39.5 m2, me orientim nga Jugu. Hyrja e apartamentit me korridorin e vogël që formon, shërben si ndarje mes zonës së ditës dhe asaj të natës. Dhoma e gjumit në të djathtë nuk është e ndarë me mur me pjesën tjetër të banesës, ndërsa këndi i gatimit dhe i ndenjes përballë ambjentit të fjetjes. Shtrirja gjatësore në fasadë, pa shumë thellësi, siperfaqja racionaliste me kosto të ulët e bëjnë këtë apartament shumë të përshtatshëm për shumë klient.

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al