Shitet Gasonere ne Kompleksin Mangalem21

 • 25.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Gasonere ne Kompleksin Mangalem21

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 25.000€

Details

 • Price: 25.000€
 • Size: 33 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Apartament garsoniere, me sipërfaqe 32.8 m2, me orientim nga Perëndimi.

Apartamenti është i ndarë në zonën e ditës dhe atë të natës. Sapo futesh në të djathtë hasesh me ambjentin e natës, i cili është i ndarë me mur me ambjentin e ndenjes. Në të majtë të hyrjes kryesore gjendet tualeti. Apartamenti ka edhe llozhen e cila ndodhet përballë ambjentit të gatimit.

Shtrirja gjatësore në fasadë, pa shumë thellësi, siperfaqja racionaliste me kosto të ulët e bëjnë këtë apartament shumë të përshtatshëm për shumë klient.

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Esi Kontakt.al

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al