Shitet, Garzoniere, Oxhak, Tiranë. 39,000 € ID: OPP+21993

 • 39.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Garzoniere, Oxhak, Tiranë. 39,000 € ID: OPP+21993

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 39.000€

Details

 • Price: 39.000€
 • Size: 44 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 355699373015

Description

Shitet, Garzoniere, në zonën e Oxhakut.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 44 m2 .
• Kati i 2.
• Orientim perëndim.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Në proces hipotekimi.
• Totalisht i investuar.
• Ndërtim i 2021.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Me parket.
• Ndriçim natyral.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +