SHITET GARZONIERE NE LAPRAKE ID: Billion488

 • 35.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET GARZONIERE NE LAPRAKE ID: Billion488

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 35.000€

Details

 • Price: 35.000€
 • Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET GARZONIERE NE LAPRAKE
ID: Billion488
Shitet garzionere ne Laprak ,me nje siperfaqe prej 40m2 ne nje pallat te mireadministruar dhe ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. zona ne te cilen ndodhet ofron te gjithe kushtet per jetes komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500. Kenaqesia juaj Prioriteti yn!!!!!
https://billionrealty.al/property/1743/shitet-garzoniere-ne-laprake-billion488.html

 • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate