SHITET GARZONIERE NE GOLEM

 • 30.000€
, Shkembi i Kavajes, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje
, Shkembi i Kavajes, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 30.000€

Details

 • Price: 30.000€
 • Size: 43 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Garzonieria ndodhet prane nje kompleksi pallatesh,ne nje zone te qete dhe te banueshme.
Disponon 43m2 ne total,dhe pjesa e ballkonit eshte funksionale per ambjent gatimi.
Perbehet nga ambjenti i ndjenjes dhe dhome gjumi te vecuar.
Ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati ekzistues dhe te mirembajtur.

0692121277

 • Address Shkembi i Kavajes, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau