Shitet, Garzoniere, Fresku, Tiranë. 35,000 € ID: OPP+28626

 • 35.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresk

Details

 • Price: 35.000€
 • Size: 37 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355693489771

Description

Shitet, Garzoniere, Fresku, Rruga e Teleferikut.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe bruto: 37.39m2.
• Kati 5 (jo i fundit).
• Orientim lindje.
• Me hipotekë.
• Bosh.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Me ashensor.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresk
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +