SHITET GARSONJERE TE RRUGA BARDHYL 50.000 EURO

 • 50.000€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 28 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET GARSONIERE
~28M2
~KATI I 5
~PALLAT EKZISTUES
~I MOBILUAR DHE I KOMPLETUAR
~ME HIPOTEKE
~BUZE UNAZE,TE RRUGA BARDHYL
~CMIMI 50.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
E100

 • Address Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE