SHITET GARSONJERE TE GRAND EUROPA RESORT, NË VELIPOJË.

 • 49.000€
, Velipojë, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4020, Albania
shitje

SHITET GARSONJERE TE GRAND EUROPA RESORT, NË VELIPOJË.

, Velipojë, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4020, Albania
 • 49.000€

Details

 • Price: 49.000€
 • Size: 45 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694002427

Description

Shitet garsionere te Grand Europa Resort në Velipojë.
Sipërfaqja totale është 45 m2.
Hyrja është e organizuar në 1 dhomë,1 tualet dhe 1 ballkon.
Ka një pamje të mrekullueshme nga deti.
Ndodhet në katin e 2-të.
Disponon certifikatë të rregullt pronësie.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694002427.

 • Address Velipojë, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4020, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate