SHITET GARSONIERE,GOLEM !

 • 24.500€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 24.500€

Details

 • Price: 24.500€
 • Size: 29 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Garsonierja ka nje siperfaqje totale 28.9m2,prane Grand Blue Fafa ,Golem.Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri pa ashensor.Zona eshte shume e frekuentuar nga turiste te huaj dhe shqipetar.
Per me shume info na kontaktoni !

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau