SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES!

 • 33.000€
, Shkembi i Kavajes, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje
, Shkembi i Kavajes, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 33.000€

Details

 • Price: 33.000€
 • Size: 42 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Garsonierja ndodhet ne zonen e Shkembit te Kavajes, ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 35m2, dhe siperfaqe totale 42m2.
Organizohet ne nje hapsire se bashku me kuzhinen e dhomen e gjumit, dhe nje tualet.
Per me teper informacione dhe vizite ne prone, kontaktoni!

0692121277

 • Address Shkembi i Kavajes, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau