Shitet garsoniere te Rruga Bill Klinton Billion365

 • 35.000€
, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Shitet garsoniere te Rruga Bill Klinton Billion365

, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 35.000€

Details

 • Price: 35.000€
 • Size: 35 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet garsoniere 35m2 ne rrugen BILL KLINTON . Gjithcka eshte e sapo investuar me cilesi nga me te mirat ne treg duke filluar nga parketi, pajisjet elektrike dhe ato hidrosanitare si dhe cdo mobilje. Eshte e organizuar ne nje dhome , tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate