SHITET GARSONIERE PRANË “TIKU & MATO”, VLORË.

 • 70.000€
, Pranë "Tiku & Mato", Vlorë.
shitje

SHITET GARSONIERE PRANË “TIKU & MATO”, VLORË.

, Pranë "Tiku & Mato", Vlorë.
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 57 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

SHITET GARSONIERE PRANË “TIKU & MATO”, VLORË.

Prona ndodhet në një kompleks rezidencial i cili ofron ambiente argëtimi si: pishinë, bar- restorant, ambient të gjelbëruar dhe me ajër të paster.
Ka një sipërfaqe totale prej 56.8 m² ( 48.5 m² + 8.3 m²).
Prona është e pajisur me çertifikatë pronësie.
Çmimi: 70.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

 • Address Pranë "Tiku & Mato", Vlorë.
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate