SHITET GARSONIERE NË ZONËN E UJIT TË FTOHTË ME PAMJE NGA DETI, VLORË.

  • 51.337€
,

Details

  • Price: 51.337€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET GARSONIERE NË ZONËN E UJIT TË FTOHTË ME PAMJE NGA DETI, VLORË.

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në zonën kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të banimi.
Orientimi Jug-Perendim.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 39,49 m2.

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë,
1 Tualet,
1 Ballkon.

Ka mundësi për garazh privat jashtë çmimit.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi : 51.337 Euro/total.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare