SHITET GARSONIERE NË SARANDË ME PAMJE NGA DETI.

 • 44.625€
, Cameria

Details

 • Price: 44.625€
 • Size: 35 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0699478769

Description

SHITET GARSONIERE NË SARANDË ME PAMJE NGA DETI TE KANALI I CUKËS.

Pallati është ndërtim i ri dhe gjëndet në zonën kryesore turistike të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e 6-të.

Orientimi -Perëndim.

Sipërfaqja totale e apartamentit :
35,70 m2 (neto).

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë+ Dhomë gjumi,
1 Tualet,
1Ballkon.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 1,250 EURO/ M2

44.625 EURO

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
+355 69 70 66661

 • Address Cameria
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare