SHITET GARSONIERE NE PLAZH GOLEM DURRES ME 30M2.

 • 17.500€
, Rruga e Plazhit
shitje

SHITET GARSONIERE NE PLAZH GOLEM DURRES ME 30M2.

, Rruga e Plazhit
 • 17.500€

Details

 • Price: 17.500€
 • Size: 30 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet apartament garsoniere ne plazhin Golem- Durres. Apartamenti ka nje siperfaqe 30 m2 dhe ndodhet ne nje rezidenc banimi. Apartamenti eshte i perbere nga nje dhome, aneks guzhine i bollshem, banjo, dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht, ka edhe kondicjoner funksjonal. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati pese katesh me ashensor.
APARTAMENTI SHITET PER 17.500 EURO .

 • Address Rruga e Plazhit
 • City Golem

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare