SHITET GARSONIERE NE PLAZH GOLEM 44.6 M2

 • 26.000€
, Rruga e Plazhit GOLEM
shitje

SHITET GARSONIERE NE PLAZH GOLEM 44.6 M2

, Rruga e Plazhit GOLEM
 • 26.000€

Details

 • Price: 26.000€
 • Size: 45 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

Shitet garsonnjere ne plazh Golem-Durres, me nje siperfaqe 44.6 m2.Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidencjale 50 metra larg detit.
Rezidenca ka rroje 24 ore, ka gjelberim rruge hyrje e dalje vetem per rezidentet, me ndricim, me parkom te bollshem dhe me pishin olimpike brenda ne rezidenc. garsonjeria kaaneks vecmas me guzhin gatimi me te gjithe aksesoret, koridor, tualet, dhom gjumi te madhe me krevat me magazin poshte, me divan qe hapet e behet krevat dopjo dhe me sirtar posht divanit. Apartamenti ka edhe televizor 45 polsh dhe kondicjoner ngrohje-ftohje. Cdo gje eshte vendosur e re dhe e pa pardorur.
Punimet ne apartament jane bere me arkitekt.
SHITET VETEM PER 26.000 EURO.

 • Address Rruga e Plazhit GOLEM
 • City Golem

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare