SHITET GARSONIERE NË LUNGOMARE, VLORË.

 • 60.000€
, Cameria
shitje

SHITET GARSONIERE NË LUNGOMARE, VLORË.

, Cameria
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

SHITET GARSONIERE NË LUNGOMARE, VLORË.

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në zonën kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e 5-të banimi.
Orientimi Lindje.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 40 m2.

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë,
1 Tualet,
1 Ballkon.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi: 60.000 Euro / total.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare